Sömestr Kış Okulu programımızı, yıllardır yapmakta olduğumuz yaz okulu programımızdan edindiğimiz tecrübelerimizle ve velilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda hazırladık.

Amacımız çocukların öğrendiklerini kalıcı hale getirmek, İngilizceyi keyif aldıkları bir ortamda kullanarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmelerine destek olmak.

Yarıyıl tatilinde yapılacak olan Kış Okulu Programımız; iki farklı TEMA ile çocukların eğlenmesini sağlayarak İngilizce öğretirken; aynı zamanda onları fiziksel, kültürel ve sosyal yönlerden de geliştiren bir yapı içerisindedir.

Kış Okulumuza katılan çocuklarımızın İngilizce öğrenerek eğlenceli vakit geçirmelerinin; fiziksel, kültürel ve sosyal gelişimlerinin yanı sıra;

– Sosyal grup kavramı içerisinde kendilerine güvenlerini sağlayarak,
– İngilizce dramalarımız ile kendilerini iyi ifade edebilmelerini sağlayarak,
– Grup çalışmalarımız ile paylaşma ve yardımlaşma duygularını geliştirerek,
– Eşsiz mutfağımız ile beslenme alışkanlıklarını düzenleyerek;
– Özel hazırlanmış programımız ile zaman kavramının önemini kazandırarak,
– Zengin öğrenme ortamımız ile ilgi ve yeteneklerini keşfedebilmelerini sağlayarak,
– Oyun ve yarışmalar ile kazanmanın keyfini, kaybetmenin üzüntüsünü kişiliklerine dengeli bir şekilde kaynaştırarak kişisel gelişimlerine de katkıda bulunuyoruz.

Okulların tatil dönemine denk gelen İngilizce Kış Okulu ve diğer tam gün eğitimlerimiz ilgili detaylı bilgi almak için www.ankarayazokulu.net uzantılı web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.