Kurslarımızın Genel Adı: Okul Öncesi Çocuklar İçin İngilizce Kursları

Kurslarımızın Amacı ve İçeriği: İngilizce ile yeni tanışacak 4 yaş ve 5 yaş çocuklara yönelik olan kurslarımızın amacı; çocukların yabancı dili sevmelerini, İngilizceye aşinalık kazanmalarını ve öğrendiklerini ileriki yaşlarda daha kolay ilerletebilmek için temel oluşturmalarını amaçlamaktadır.

Kurslarımıza Kayıt: Kayıtlar dönem başlarında alınmaktadır. Sadece 4 yaş ve 5 yaş çocuklara yönelik olan İngilizce kurslarımız sadece Çayyolu Kampüsümüzde, Eylül-Haziran ayları arasında verilmektedir.

Çocuğunuz okul öncesi çağlarında ise İngilizce öğrenmesi çok kolaydır. Yeter ki doğru yöntem ve uygulamalar seçilmiş olsun. Çocuklar dili oynayarak ve konuşarak öğrenirler. Tekdil’in sadece çocuklar için 2006 yılında açmış olduğu Çayyolu Şubesindeki Çocuk İngilizce Kursları onlara bu fırsatı verir, onların İngilizceyi severek ve dili yaşayarak öğrenmelerini sağlar!

Sadece çocuklar için açılmış olan Çayyolu Kampüsümüzde Türk ve yabancı öğretmenler görev almakta olup; bir çok alternatiflerle devam edecek olan İngilizce kurslarımız aşağıdaki şekildedir.

4 yaş ve 5 yaş Çocuklar için Hafta İçi Kursları
Saatler(12.30-13.00) veya (13.15-13.45)
GünlerPazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma
Pazartesi – Çarşamba – Cuma
Salı – Perşembe