Covid-19 tedbirlerimiz kapsamında gerçekleştirilen, veli ve kursiyerlerimiz ile birlikte tecrübe ettiğimiz Etkileşimli Uzaktan Eğitim Programlarımız Mart 2020 tarihinden itibaren başarı ile devam etmektedir. 5.000 ders saatini aşan bu süreç içerisinde; edindiğimiz tecrübeler ve sizlerin olumlu geri bildirimleri doğrultusunda Güz, Kış, Bahar ve Yaz tatillerinde de Etkileşimli Uzaktan Eğitim Programlarımız uygulanmaya devam edecektir.

Bu programlar, konuşma ve dinleme temelli eğitimlerdir. Uygulanacak olan müfredat tam gün programlarımızdan esinlenerek hazırlanıp, uzaktan eğitime adapte edilmiştir. Her kursiyer, kendi düzeyi ve akranları ile ayrı ayrı gruplandırılacak ve sınıf sayısı 10 kişiyi geçmeyecektir.

Uzaktan eğitimler ZOOM üzerinden; bağlantı, saat ve akademik detaylar CLASSDOJO üzerinden verilmeye devam edecektir. Olası bir aksaklık yaşamamanız için ZOOM ve CLASSDOJO uygulamalarında aktif bir hesabınız yok ise hesap oluşturmanızı rica ederiz. Derslere bilgisayardan bağlanılması tavsiye edilir. Programları indirmek için isimlerine tıklayabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Programlarımıza katılacak kursiyer velilerinin KAYIT FORMU‘nu mutlaka doldurmaları gerekmektedir.

HAFTALIK DERS SAATİDÖNEMLİK DERS SAATİEFT veya NAKİT ÖDEMETAKSİTLİ ÖDEME
YAZ OKULU (2’şer Hafta)
1. Dönem: 5 Temmuz – 16 Temmuz
2. Dönem: 26 Temmuz – 6 Ağustos
3. Dönem: 9 Ağustos –20 Ağustos
4. Dönem: 23 Ağustos – 3 Eylül
10
Saat
20
Saat
550 ₺ / dönem———
*Tabloyu görmek için lütfen telefonunuzu yan çeviriniz.
*Ücretlendirme, haftalık toplam ders saatleri üzerinden yapılıp; ödemeler, dönem toplam ders saatleri olarak tahsil edilecektir.

Tekdil, sınırlı kontenjandan yararlanmak için kayıt işlemini tamamlamanızı önerir ve kursiyer kaydı gerçekleşene kadar fiyatlar ve sunulan hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.