Covid-19 tedbirlerimiz kapsamında gerçekleştirilen Etkileşimli Uzaktan Eğitim Programlarımız 2 Temmuz 2021 tarihinde başarı ile tamamlamıştır. Okulların kapanmasını takiben dört farklı düzey ve grup olarak açılan Yaz Dönemi Uzaktan Eğitim Programlarımız ise 3 Eylül 2021 tarihinde sona erecektir.

Yaklaşık 5.000 saatlik uzaktan eğitim süreci içerisinde; edindiğimiz tecrübeler ve sizlerin olumlu geri bildirimleri doğrultusunda, en önemlisi de çocukların ve öğretmenlerin karşılıklı keyif alarak geçirdiklerine birlikte şahit olduğumuz Uzaktan Eğitim Programlarımız önümüzdeki eğitim dönemlerinde de uygulanmaya devam edecektir.

Uzaktan eğitimler ZOOM üzerinden verilip; bağlantı, saat ve akademik detaylar CLASSDOJO üzerinden paylaşılacaktır. Eğitimlere bilgisayar ile bağlanılması tavsiye edilir. Olası bir aksaklık yaşamamanız için ZOOM ve CLASSDOJO uygulamalarınızı indirmenizi/güncellemenizi rica ederiz. Programlara ulaşmak için isimlerine tıklayabilirsiniz.

6 Eylül 2021 tarihinde başlayacak olan 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Uzaktan Eğitim programımız aşağıdaki şekilde programlanmıştır:

1- Okulların açık ya da kapalı olmasından bağımsız olarak eğitim, Tekdil’in Etkileşimli Uzaktan Eğitim modeliyle yapılacaktır.

2- Uygulanacak olan müfredat örgün programlarımızdan esinlenerek hazırlanıp, uzaktan eğitime adapte edilmiştir.

3- Uzaktan eğitimlerimize katılan kursiyerler, yüz yüze eğitimlerimize sınıf kontenjanı var ise geçiş yapabileceklerdir.

Tekdil, sınırlı kontenjandan yararlanmak için kayıt işlemini tamamlamanızı önerir ve kursiyer kaydı gerçekleşene kadar fiyatlar ve sunulan hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.