Covid-19 tedbirlerimiz kapsamında gerçekleştirilen, veli ve kursiyerlerimiz ile birlikte tecrübe ettiğimiz Etkileşimli Uzaktan Eğitim Programlarımız Mart 2020 tarihinden itibaren başarı ile devam etmektedir. Yaklaşık 5.000 saati bulan bu süreç içerisinde; edindiğimiz tecrübeler ve sizlerin olumlu geri bildirimleri doğrultusunda Güz, Kış, Bahar ve Yaz tatillerinde de Etkileşimli Uzaktan Eğitim Programlarımız uygulanmaya devam edecektir.

Bu programlar, konuşma ve dinleme temelli eğitimlerdir. Uygulanacak olan müfredat tam gün programlarımızdan esinlenerek hazırlanıp, uzaktan eğitime adapte edilmiştir. Her kursiyer, kendi düzeyi ve akranları ile ayrı ayrı gruplandırılacak ve sınıf sayısı 10 kişiyi geçmeyecektir. Programlarımız hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Programlarımıza katılacak kursiyer velilerinin kayıt formunu mutlaka doldurmaları gerekmektedir. Kayıt Formuna ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

2021 KIŞ/BAHAR/YAZ OKULU UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMLARIHAFTALIK DERS SAATİTOPLAM DERS SAATİEFT veya NAKİT PEŞİN ÖDEMETAKSİTLİ ÖDEME
KIŞ OKULU (2 Hafta)
(ŞUBAT 2021)
10
Saat
20
Saat
— ₺/hafta
YAZ OKULU (2’şer Hafta)
1. Dönem / ….. Teması: 5 Temmuz – 16 Temmuz
2. Dönem / ….. Teması: 26 Temmuz – 6 Ağustos
3. Dönem / ….. Teması: 9 Ağustos – 20 Ağustos
4. Dönem / ….. Teması: 23 Ağustos – 3 Eylül
10
Saat
80
Saat
275 ₺/hafta
GÜZ OKULU (1 Hafta)
(KASIM 2021)
10
Saat
10
Saat
300 ₺/hafta
*Tabloyu görmek için lütfen telefonunuzu yan çeviriniz.

Uzaktan eğitimler ZOOM üzerinden; bağlantı, saat ve akademik detaylar CLASSDOJO üzerinden verilmeye devam edecektir. Olası bir aksaklık yaşamamanız için ZOOM ve CLASSDOJO uygulamalarında aktif bir hesabınız yok ise hesap oluşturmanızı rica ederiz. Derslere bilgisayardan bağlanılması tavsiye edilir. Programları indirmek için isimlerine tıklayabilirsiniz.

Tekdil, sınırlı kontenjandan yararlanmak için kayıt işlemini tamamlamanızı önerir ve kursiyer kaydı gerçekleşene kadar fiyatlar ve sunulan hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.