Ankara’da ilk kez 2007 yılında kurumumuz tarafından uygulanıp, çoğu kurum tarafından örnek alınan ve tam gün süren İngilizce programlarımız her hafta farklı bir TEMA ile çocukların eğlenmesini sağlayarak İngilizce öğretirken; aynı zamanda da onları fiziksel, kültürel ve sosyal yönlerden de geliştiren bir yapı içerisindedir.

İngilizce Güz/Kış/Bahar/Yaz Okulumuza katılan çocuklarımızın İngilizce öğrenerek eğlenceli vakit geçirmelerinin; fiziksel, kültürel ve sosyal gelişimlerinin yanı sıra;
– Sosyal grup kavramı içerisinde kendilerine güvenlerini sağlayarak,
– İngilizce dramalarımız ile kendilerini iyi ifade edebilmelerini sağlayarak,
– Grup çalışmalarımız ile paylaşma ve yardımlaşma duygularını geliştirerek,
– Eşsiz mutfağımız ile beslenme alışkanlıklarını düzenleyerek;
– Özel hazırlanmış programımız ile zaman kavramının önemini kazandırarak,
– Zengin öğrenme ortamımız ile ilgi ve yeteneklerini keşfedebilmelerini sağlayarak,
– Oyun ve yarışmalar ile kazanmanın keyfini, kaybetmenin üzüntüsünü kişiliklerine dengeli bir şekilde kaynaştırarak kişisel gelişimlerine de katkıda bulunuyoruz.

Öğretirken mekan sınırlamamız yoktur: serviste, sınıfta, bahçede, yemekte, teneffüste, yüzerken, gezerken bulunduğumuz her yer eğitim alanımızdır. Kendi oyunumuzu kendimiz yazarken, kurgulayıp oynarken, mutfakta kendi kekimizi kendimiz yaparken ve hatta kendi domates ve biberimizi yetiştirip, salatamıza doğrarken  yaptığımız tek şey yaşayarak İngilizce öğretmektir.

İngilizce Güz/Kış/Bahar/Yaz Okulu programlarımız sabah saat 9:00’da bahçede İngilizce oynanan oyunlarla başlar ve akşam 17:00’ye kadar değişik aktivitelerle, İngilizce’yi yaşayarak öğretir! 

Haftalık programlarımızı görmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Okulların tatil dönemlerine denk gelen, Tam Gün İngilizce Eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgileri içeren web sitemize geçmek için burayı tıklayabilirsiniz.