Covid-19 tedbirlerimiz kapsamında ilk kez gerçekleştirilen, veli ve kursiyerlerimiz ile birlikte tecrübe ettiğimiz Etkileşimli Uzaktan Eğitim Programlarımız 19 Haziran 2020 tarihinde başarı ile tamamlamıştır. Okulların kapanmasını takiben dört farklı düzey ve grup olarak açılan Yaz Dönemi Uzaktan Eğitim Programlarımız ise 14 Ağustos 2020 tarihinde sona ermiştir. Yaklaşık 1.500 saat süren bu süreç içerisinde; edindiğimiz tecrübeler ve sizlerin olumlu geri bildirimleri doğrultusunda, en önemlisi de çocukların ve öğretmenlerin karşılıklı keyif alarak geçirdiklerine birlikte şahit olduğumuz Uzaktan Eğitim Programlarımız 2020-21 Eğitim Döneminde de uygulanmaya devam edecektir.

31 Ağustos 2020 – 18 Haziran 2021 tarihleri arasında uygulanacak olan yeni dönem uzaktan eğitimlerimiz; müfredat ve süre olarak yüz yüze programlarımız ile paralel olarak devam edecek olup, her kursiyer kendi düzey ve akranlarına göre gruplandırılacaktır.

Uzaktan eğitimler ZOOM üzerinden; bağlantı, saat ve akademik detaylar CLASSDOJO üzerinden paylaşılacaktır. Eğitimlere bilgisayar üzerinden katılınması tavsiye edilir. Olası bir aksaklık yaşamamanız için ZOOM ve CLASSDOJO uygulamalarınızı indirmenizi/güncellemenizi rica ederiz. Programlara ulaşmak için isimlerine tıklayabilirsiniz.

Program alternatifleri ve ücretleri için burayı tıklayabilirsiniz.